top of page

Vítejte,

na webu EPO 2016

 

VZHLEDEM K INTERAKTIVNÍMU POJETÍ LETOŠNÍHO KURZU NEBUDOU UČEBNÍ TEXTY PŘED AKCÍ K DISPOZICI. 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Vážené kolegyně a kolegové,

 

dovolte, abychom Vás pozvali k účasti na XVII. ročníku Kurzu kontinuálního vzdělávání “Extrapyramidová onemocnění”, který ve dnech 6. - 7. května 2016 pořádají Neurologická klinika 1. LF UK a VFN a Hennerův nadační fond. Kurz se tentokrát uskuteční v Českém Krumlově v prostorách Prelatury (Prokyšův sál).

Přednáškový program se prvý den zaměří na diagnostická a léčebná doporučení vycházející z principů medicíny založené na důkazech. Druhý den se budeme zabývat etickými principy diagnostiky a terapeutických přístupů k pacientům s neléčitelnými geneticky vázanými extrapyramidovými onemocněními. Novou formou chceme uspořádat odpolední kazuistické bloky nazvané „Ukaž svého pacienta“. Budou otevřeny pro všechny účastníky kurzu, kterým od okamžiku přihlášení na kurz lektoři z Neurologické kliniky 1. LF UK a VFN poskytnou pomoc a podporu při přípravě videoprezentací zajímavých či nejasných (ale i úplně typických) případů extrapyramidových poruch hybnosti, o kterých budeme v kazuistických blocích diskutovat.

Účastníci, kteří přihlásí kazuistiky svých pacientů, budou mít při přijímání přihlášek prioritu a teprve v druhém kole budeme potvrzovat účast také pasivním účastníkům s tím, že budou mít přednost ti, kteří se kurzu neúčastnili v posledních 3 ročnících. Místo konání nemá tak velkou kapacitu jako přednáškový sál v Luhačovicích, což koresponduje s naším záměrem snížit počet účastníků a zvýšit efektivitu kurzu. Doufáme, že nový koncept konference bude pro Vás odborným přínosem a těšíme se na shledanou v Českém Krumlově. 

 

Vaši

 

Evžen Růžička, Jan Roth, Robert Jech a spolupracovníci

 

Nádvoří Prelatury Český Krumlov

bottom of page