top of page

UBYTOVANÍ

Nabídku ubytování pro účastníky konference naleznete níže. Všechny nabízené kapacity se nacházejí v pěší vzdálenosti od místa konání konference. Pokud máte  zájem o zajištění ubytování, vyberte si z nabídky a vyplněný PDF FORMULÁŘ zašlete na adresu sekretariátu konference a to nejpozději do 6. listopadu 2015. I po tomto datu je možné ubytování objednat ad hoc. Kotaktujte, prosím, sekretariát konferfence.

 

Storno ubytování:

Storno objednaného ubytování lze provést pouze písemně sekretariátu konference. Platba bude vrácena po odečtení stornovacího poplatku dle následujících podmínek:  

 

21 – 15 dnů před příjezdem                  

14 – 0 dnů před příjezdem                

50% z celkové částky ubytování

100% z celkové částky ubytování

 

Veškeré změny objednaného ubytování hlaste, prosím, pouze sekretariátu konference nikoliv přímo hotelům.

 

 

Masarykova kolej *** / ** ČVUT – studentská kolej a residence, Thákurova 1, Praha 6

 

1.190,00 Kč

1.490,00 Kč

Jednolůžkový pokoj:

Dvoulůžkový pokoj:

 

Nedávno zrekonstruovaná kolej patřící ČVUT je místem konání konference a nachází se cca 250 metrů od stanice metra Dejvická (trasa A). Masarykova kolej nabízí ubytování ve 2 kategoriích (hotelové a studentské části). Všechny pokoje v hotelové části mají své vlastní sociální zařízení a ostatní vybavení *** kategorie. Všechny pokoje ve studentské části ** jsou rozděleny do buňek po 2 až 3, většinou dvoulůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením a kuchyňkou. V budově se nachází také restaurace a hotelová recepce, která je k dispozici 24 hodin denně.

 

Ceny za noc vč. snídaně a DPH:

hotelová část:

Jednolůžkový pokoj:

Dvoulůžkový pokoj:

500,00 Kč

1000,00 Kč

 

studentská část:

 


Hotel DAP ***, Vítězné nám. 684/4, Praha 6

 

 

Nově otevřený hotel ministerstva obrany se nachází v bezprostřední blízkosti stanice metra Dejvická (trasa A) na Vítězném náměstí. Jedná se o moderně zařízený hotel kategorie ***. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, trezor a wifi pokrytí. Vzdálenost k místu konání konference je cca 10 minut pěšky.

 

Ceny za noc vč. snídaně a DPH:

Jednolůžkový pokoj:

Dvoulůžkový pokoj:

1.600,00 Kč

2.200,00 Kč

 

 

Hotel Diplomat ****, Evropská 15, Praha 6

 

Jednolůžkový pokoj:

Dvoulůžkový pokoj:

1.798,00 Kč

2.144,00 Kč

 

Čtyřhvězdičkový hotel Diplomat se nachází přímo naproti Masarykově koleji (místo konání konference). Zároveň je vzdálen cca 250 metrů od stanice metra Dejvická (trasa A). Prostorné pokoje disponují veškerým vybavením **** kategorie, mj. trezorem a možností přípravy kávy a čaje. Hotel nabízí restauraci, bar, wellness centrum, střešní terasu v 9. patře s panoramatickým výhledem na Prahu a placený parking.

 

Ceny za noc vč. snídaně a DPH:

bottom of page